Złote kolczyki serca

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 2 800,00 PLN
  • para
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Igła
Wymiary serca małego: 28 mm x 32 mm
Wymiary serca dużego: 36 mm x 40 mm
Szerokość drutu: 1 mm
Waga:  1,95 - 2,8 g
Ciekawa i minimalistyczna forma kolczyków skruszy nawet najtwardsze serce wzbraniające się przed miłosnym symbolem. Piękne, złote kolczyki dostępne są w dwóch rozmiarach, wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie, by cieszyć się modelem nie tylko dla romantycznej duszy. Stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych kół.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.