Kolczyki "Pretty woman"

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 270,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Igła
Wymiary serca małego: 28 mm x 32 mm
Wymiary serca dużego: 36 mm x 40 mm
Szerokość drutu: 1 mm
Waga jednego kolczyka: 0.7 - 1.0 g

Pamiętasz uroczą Julię Roberts w tej hollywoodzkiej produkcji? „Pretty Woman” na zawsze zapisał się na kartach historii kinematografii. W filmie, w pierwszych jego scenach Vivian nosi okazałe okrągłe kolczyki. Moje zyskały kształt serca, a to podpowiada mi, że główna bohaterka nie powstydziłaby się właśnie takich.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.

Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.