Kolczyki muszle No.1

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 220,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Przekładane
Długość całkowita: 26 mm
Wielkość elementu: 11 mm x 2,5 mm
Waga jednego kolczyka: 2 g
Wyobraź sobie gorące promienie słońca, muskające twoje ciało, stopy zanurzone w lazurowej wodzie morza jońskiego. Spacerujesz jedną z piękniejszych piaszczystych plaż europy, w bielusieńkim piasku odnajdujesz muszelkę, jedyną w swoim rodzaju. Taka właśnie jest historia, tego modelu. Maleńka muszelka zainspirowała mnie do stworzenia tego niezwykłego modelu.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.