Kolczyki śliniaki

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 350,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Pałąk
Długość całkowita: 26,5 mm
Wielkość elementu: 19 mm x 25 mm
Waga jednego kolczyka: 2,3 g
Czy pomysł na ich nazwę wpadł mi do głowy podczas karmienia jednego z dzieci? Być może...ale przyznaj, trochę przypominają śliniak. Mimo przewrotnej nazwy to jeden z ciekawszych modeli w naszej ofercie. Pssst. Zgadnij jaką nazwę nosi pasujący do nich naszyjnik ;).
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.