Kolczyki słońca No.5

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 260,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Wielkość elementu: 11 mm
Średnica wewnętrzna:  3 mm
Liczba promieni: 8
Pełne wdzięku kolczyki mogą przynieść radość i szczęście właścicielce, równocześnie dopełniając niejedną stylizację. Słońce jako symbol ma niezwykle pozytywne i bogate znaczenie, jeśli więc cenisz sobie w biżuterii te cechy, ta niepozorna para może stać się Twoim życiowym amuletem, a z pomocą naszyjnika o tym samym wzorze, śliczny komplet.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.