Kolczyki słońca No.6

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 260,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Wielkość elementu: 10,5 mm
Średnica wewnętrzna:  3 mm
Liczba promieni: 9
Tym razem, jeden z moich ukochanych motywów, zaklęłam w kolczykach. Niezależnie od kultury, słońce jest symbolem świetności, autorytetu, mądrości i życia. Dodaje nam sił oraz odwagi, za nim tęsknimy w przedłużające się pochmurne dni. Chyba więc warto mieć go odrobinę dla siebie - na zawsze. Pssst... jeśli chcesz go dla siebie jak najwięcej, musisz rzucić okiem także na naszyjnik o identycznym wzorze.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.