Kolczyki spinacze

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 170,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Przekładane
Rozmiar: Do wyboru
MAŁE:  
Długość całkowita: 30 mm
Wielkość elementu: 30 mm x 8 mm
DUŻE:  
Długość całkowita: 43 mm
Wielkość elementu: 43 mm x 8,4 mm
Waga jednego kolczyka: 0,8 g
Geometryczna linia spinacza do papieru zainspirowała mnie do stworzenia tej nieprzeciętnej pary. Uznałam, że tak piękna forma nie może dłużej marnować się na biurku. Model ten występuje w dwóch rozmiarach, wystarczy, że wybierzesz odpowiedni dla siebie, a tytuł Miss biurowca masz zagwarantowany!
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.