Kolczyki spiralne koła

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 300,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Długość całkowita: 23 mm
Wielkość elementu: 23 mm x 4 mm
Średnica wewnętrzna: 19 mm
Waga jednego kolczyka: 1,9 g
Uwielbiam flirt nowoczesnych modeli ze starą, dobrą klasyką. Ten model kolczyków może stać się świetną bazą do stworzenia właśnie tego typu kompozycji. Z łatwością dobierzesz do nich komplet bransoletek czy dopełnisz je pierścionkami. Jednak ich główną zaletą jest ponadczasowość i uniwersalność. Doskonale dopełnią zarówno codzienny look, jak i wieczorową kreację.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.