Kolczyki splecione łańcuszki

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 350,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Długość całkowita: 14 mm
Wielkość elementu: 14 mm x 4,5 mm
Waga jednego kolczyka: 1,5 g
Zakładane na sztyft nieregularne kolczyki zyskały interesującą konstrukcję ze względu na ręcznie plecione druciki, tworzące łańcuszki. W tym modelu koło nie jest formą zamkniętą. Stworzone zostały one dla intrygujących kobiet, ceniących oryginalne wzornictwo, dalekie od minimalizmu.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.