Kolczyki "Zakochany kundel"

Kolekcja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 180,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925 / emalia
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Wymiary kolczyka: 6,7 mm x 7,5 mm
Waga jednego kolczyka: 0,5 g
Kiedy urocza cocker spanielka, Lady, poznaje bezpańskiego kundla, Trampa nikt nie spodziewa się, że tych dwoje mogłoby zakochać się w sobie. Jednak to właśnie bajki, rozpalające od małego nasze serca, uczące nas przyjaźni i wzajemnego szacunku pokazały, że niemożliwe może stać się możliwe! Zaprojektowane przeze mnie kolczyki to zabawa formą, odrobina radości w codziennej rutynie i przypomnienie, że świat nie zawsze trzeba brać na serio. Kolczyki z powodzeniem dopełni rozbudzający dziecięcą radość naszyjnik o tej samej nazwie.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.