Kolczyki koła ze zgniecionych kulek

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 180,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Wielkość elementu: 10,5 mm
Średnica wewnętrzna: 7 mm
Zgniecione kuleczki, z których wykonane zostały kolczyki, są odświeżoną wersją klasycznych kolczyków okręgów na sztyfcie. To właśnie nietuzinkowa forma dodaję tym maleńkim kolczykom charakteru i oryginalności. Jeśli urzekł Cię się ten model, może Ci się spodobać pierścionek o tym samym wzorze.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.