Kolczyki z kamykami na sztyfcie

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 170,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Do wyboru
Wielkość kamienia: 2-3,5 mm
Liczba kamieni: 2
Rodzaj zapięcia: Sztyft z kulką
Wielkość kulki: 3 mm
Długość całkowita: 15 mm
Waga: 0,3 g
Pełne uroku, koloru i symboliki kolczyki, mogą stanowić dodatek wielu stylizacji. Na sztyfcie zakończonym kuleczką, który doskonale maskuje np. rozciągniętą nieco dziurkę, zawieszone zostały dwa kamienie naturalne (zdjęcie główne przedstawia kolczyki z zielonymi Agatami). Przy wyborze będziesz kierować się sympatią do koloru czy symboliki kamienia? Zdjęcia wszystkich kamieni oraz garść informacji o nich znajdziesz w artykule "Kamienie naturalne".
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.