Złoty mini sygnet

  • Dostępność: Produkt wykonywany na zamówienie według specyfikacji Klienta. Nie podlega zwrotom ani wymianie. Czas realizacji do 3 tygodni.
  • 1 500,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Wymiary elementu: 2 mm x 10 mm
Obrączka: 1,7 mm
Waga:
1,4 g
Mocny charakter sygnetu w subtelnym wydaniu przypadnie do gustu silnej minimalistce. Z jego pomocą wyczarujesz niejedną wyjątkową kompozycję. Moim zdaniem najlepiej prezentuje się on na małym palcu. Waga w zależności od rozmiaru może minimalnie się różnić.
 
Sygnet to wyjątkowy rodzaj biżuterii, który sam w sobie posiada bogatą historię. Na przestrzeni wieków wykorzystywany był jako symbol zamęścia czy pieczęć rodowa. Dziś, to od Ciebie zależy jaką historię zdecydujesz się nim napisać. Biżuteria, którą oddaję w Twoje ręce odpowiednio pielęgnowana będzie towarzyszyć Ci długie lata, pozwalając na stworzenie Twojej własnej historii. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.