Naszyjnik z turkusów z ogonem syreny

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 450,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Turkus
Wielkość kamienia: 2 mm
Zawieszka: Ogon Syreny
Ogon Wieloryba: 21 mm x 21 mm
Długość naszyjnika: 45 cm lub 50 cm
Długość przedłużki: 2 cm

Kamienie turkusowe, o intensywnym kolorze, przenoszą nas wprost na wybrzeże Morza Śródziemnego, gdzie magiczne formacje skalne spotykają się z turkusowymi wodami. Zawieszka w kształcie ogona syreny dodaje mu głębi i tajemniczości, jaką można doświadczyć podczas obserwacji morskich stworzeń w ich naturalnym środowisku.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.