Naszyjnik z przekładanym zapięciem i dużą perłą

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 250,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Perła 
Wielkość kamienia: 13-15 mm
Rodzaj łańcuszka: Klasyczny
Szerokość łańcuszka: 1 mm
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość kółeczka: 12 mm
Długość przekładki: 25 mm
Bardzo ciekawy naszyjnik dla kobiety, która lubi wyrazistą biżuterię.  Klasyczny model łańcuszka stanowi bazę dla nietypowego zapięcia,  które wieńczy piękna perła. Nosząc tego typu biżuterię, z pewnością nie pozostaniemy niezauważone.  Wybierz odpowiednią dla siebie długość łańcuszka i ciesz się tym niezwykłym modelem naszyjnika.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.