Naszyjnik księżyc No.3

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 270,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 20 mm x 16 mm
Eteryczna zawieszka emanuje romantyzmem.  Zawieszony na łańcuszku księżyc będzie doskonałą propozycją dla kobiet,  które cenią sobie delikatne i ponadczasowe wzory. Niezwykła faktura i mięsistość zawieszki sprawia, że jest ona wyjątkowa i wyróżnia się na tle innych. Doskonale prezentuje się na klasycznym łańcuszku o długości 50 centymetrów, jednak jeśli chcesz dodać mu charakteru, wystarczy, że wybierzesz łańcuszek kuleczkowy.  Z jego pomocą stworzysz wiele ciekawych kompozycji.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.