Naszyjnik księżyc ramka z kamieniem

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 270,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Do wyboru
Wielkość kamienia: 3 mm
Wielkość zawieszki: 26,5 mm x 20,5 mm
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Maleńki kamień mieni się niczym gwiazda na niebie w towarzystwie księżyca.  Wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony kamień by cieszyć się niezwykłym naszyjnikiem. Sama zawieszka, mimo sporej wielkości zyskała łagodniejszą formę,  ponieważ jej środek pozostał pusty, tworząc wyłącznie obramowanie.  Naszyjnik najkorzystniej prezentuje się na łańcuszku klasycznym o długości 50 centymetrów.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.