Naszyjnik księżyc ramka

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 270,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Wielkość zawieszki: 26,5 mm x 20,5 mm
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Zawieszka w kształcie księżyca, mimo sporej wielkości zyskała łagodną formę,  ponieważ jej środek pozostał pusty, tworząc wyłącznie obramowanie.  Ciężar zawieszki najlepiej rozkłada się na łańcuszku kuleczkowym, wybór łańcuszka jednak , jak zawsze pozostawiam Tobie.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.