Naszyjnik lunula No.1

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 170,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 7,5 mm x 6 mm
Lunula to nic innego jak odwrócony sierp księżyca. Ozdoba ta niegdyś noszona jako amulet płodności i kobiecości, do dziś jest chętnie wykorzystywanym motywem w biżuterii, ten model jest najmniejszym w mojej ofercie. Właśnie ze względu na swój niewielki rozmiar, najlepiej prezentuje na delikatnym klasycznym łańcuszku o 45 centymetrów.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.