Naszyjnik sun No.2

Kolekcja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 270,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Kamień: Kamień rzeczny
Kolor: Kremowy
Wielkość kamienia: 4 mm
Wielkość zawieszki: 14 mm x 9,5 mm
Długość naszyjnika: 40 cm
Długość przedłużki: 5 cm
Zamknij oczy, wyobraź sobie ciepłe promienie słońca muskające Twoje policzki. Szum morza i piasek przesypywany niespiesznie z ręki do ręki.
Pachnie najlepszym wspomnieniem lata. Otwórz oczy i powiedz, czy ten naszyjnik nie przywodzi na myśl ostatnich dni wakacji? Cudownie komponuje się on z innymi kamieniami i łańcuszkami, a zwieńczeniem może być wybrana przez Ciebie zawieszka. Sam kamień rzeczny uważany jest za kamień intuicji, pomagający podejmować nam słuszne decyzje.
 
Biżuteria, którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.