Naszyjnik noc

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 350,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Turmalin
Wielkość kamieni: 2 - 3 mm
Liczba kamieni: 6
Rodzaj łańcuszka: Kuleczkowy
Długość łańcuszka: 45 cm lub 50 cm
Wielkość zawieszki: 14 mm x 9,5 mm
Eklektyczny charakter naszyjnika sprawia, że nie sposób oprzeć się wrażeniu, że na nasz dekolt spłynęła letnia noc w całej swej okazałości. Na kuleczkowym łańcuszku zamieszkał księżyc w towarzystwie błyszczących, turmalinowych gwiazd. Romantyczny naszyjnik cudownie dopełni niejedną letnią stylizację.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.