Naszyjnik pomarańcze Sycylii

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 270,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Pomarańczowy Koral
Średnica kamieni: 3 mm 
Zawieszka słońce no.3 8 mm
Długość naszyjnika: 40 cm
Długość przedłużki: 5 cm
Wielkość emblematu: 6 mm

Kawałek Sycylii w formie biżuterii. Naszyjnik wykonany z kuleczek pomarańczowego korala, przypominających soczyste i słoneczne pomarańcze. Emanuje ciepłem i energią, a w towarzystwie małego słońca, które dodaje mu blasku i uroku przenosi w magiczny świat aromatycznych ogrodów i soczystych owoców, które charakteryzują Sycylię. To niezapomniane doświadczenie dla zmysłów, które można nosić każdego dnia.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.