Naszyjnik puszyste marzenia

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 270,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień/Srebro 925
Kamień 1: Jaspis
Kamień 2: Kamień rzeczny
Kolor: Wielobarwny
Wielkość kamienia: 3 mm - 3,5 mm
Zawieszka: Miłorząb No.1
Wielkość zawieszki: 10 mm x 9,5 mmm
Długość naszyjnika: 40 cm
Długość przedłużki: 3 cm
Naszyjnik puszyste marzenia to prawdziwa oda do natury i wyobraźni. Delikatny i świeży, wykonany z kremowych kamieni rzecznych oraz zielonych jadeitów. Jego nazwa i design są zainspirowane przekwitniętym mniszkiem lekarskim, który w maju zmienia się w lekkie, unoszące się na wietrze dmuchawce. To właśnie w tym magicznym miesiącu rodzą się nowe pomysły i marzenia, a naszyjnik ten jest biżuteryjnym symbolem tego procesu. Dostępny w dwóch wersjach: z dodatkiem mojej kultowej zawieszki w kształcie liścia miłorzębu lub bez niej — wybór należy do Ciebie!
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.