Naszyjnik renety

Kolekcja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 300,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Kamień: Awenturyn
Kolor: Zielony
Wielkość kamienia: 12 mm
Wielkość koralika: 10 mm
Długość naszyjnika: Do wyboru
Nazywane przez sadowników Królowymi Jabłek, Renety dały nazwę temu dostojnemu naszyjnikowi. Idealny kształt, piękna, nietuzinkowa zieleń i pozłacany koralik, tworzą niezwykłą, pełną klasy i wdzięku ozdobę, która z pewnością pomoże Ci w nadaniu każdej stylizacji, charakteru. Uwierz mi, że nie sposób oderwać wzroku od tego hipnotycznego naszyjnika.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.