Naszyjnik "Pamiętnik"

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 450,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 22 mm x 19 mm
Grubość zawieszki: 7 mm

Czy jest inny film, który tak pięknie uczy nas o miłości?! Nieskończonej i ze wszystkimi jej wadami i zaletami. Odezwała się we mnie w tym roku moja romantyczna strona… z resztą jak widać nie tylko we mnie! Dopytujecie o serca, pokochaliście dostępne już u nas wzory, więc projektuję z namiętnością ten ponadczasowy symbol… Życzę Wam miłości nieskończonej, oddając w Wasze ręce romantyczną biżuterię.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.