Naszyjnik "To właśnie miłość"

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 800,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925 pozłacane
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Ankier
Długość łańcuszka: 45 cm lub 50 cm
Wielkość zawieszki: 24 mm x 30 mm
Pamiętasz tę scenę w filmie „To właśnie miłość” gdzie Rowan Atkinson z pietyzmem i największą starannością oraz dbałością o szczegóły pakuje na prezent naszyjnik? Z pewnością! To klasyka! Piękne, pękate serce zawieszone na łańcuszku ankier, to świetna propozycja dla tych, którzy chcą okazać swoje uczucia. Zaklęty w naszyjniku magnetyzm poruszy nawet zatwardziałe nie - romantyczki.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.