Naszyjnik słońce No.10

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 300,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 22,5 mm
Naszyjnik Słońce No. 10 jest niczym hołd dla najważniejszej gwiazdy, bez której nie bylibyśmy w stanie żyć. Centralna gwiazda Układu Słonecznego to wokół niej krąży Ziemia wraz z innymi planetami naszego układu. Wybierz ulubiony łańcuszek i ciesz się słońcem nawet w najbardziej pochmurne dni. Naszym zdaniem prezentuje się najlepiej na łańcuszku kuleczkowym o długości 50 centymetrów.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.