Naszyjnik słońce No.8

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 270,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 26 mm
Średnica wewnętrzna: 6 mm
Liczba promieni: 9
Długość promyka: 6 mm
Słońce jest szczególnym wzorem w mojej ofercie. Pojawia się często i jest ono jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli. Zawieszka najlepiej prezentuje się na klasycznym łańcuszku o długości 50 centymetrów. Wygląda świetnie sam, jednak jeśli lubisz, kiedy na szyi dzieje się dużo, z jego pomocą stworzysz nie jeden piękny zestaw.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.