Naszyjnik snake No.1

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 450,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Snake
Długość łańcuszka: 43 cm
Szerokość łańcuszka: 3,2 mm

Wyrazisty naszyjnik z łańcuszka snake stanowi bazę do większości kompozycji noszonych przeze mnie na co dzień. Jeśli tak jak ja lubisz, gdy na szyi dzieje się dużo, powinnaś zastanowić się nad wyborem dla siebie waśnie tego modelu. Warto wspomnieć, że pięknie prezentuje się on równie dobrze jako solista, a komplet z nim stanowić może bransoletka o tym samym splocie. 

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.