Naszyjnik snake No.2

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 800,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Snake
Długość łańcuszka: 45 cm
Szerokość łańcuszka: 6,2 mm
Szeroki łańcuszek o niebanalnym podwójnym splocie wykorzystałam do stworzenia okazałego naszyjnika. Tego typu biżuteria to strzał w dziesiątkę dla kobiet chcących podkreślić siłę charakteru  oraz lubiących rzucającą się w oczy biżuterię. W naszej ofercie znajdziesz również bransoletkę o dokładnie tym samym splocie i szerokości, dzięki czemu z łatwością stworzysz spójną kompozycję.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.