Naszyjnik uśmiech wiosny No.1

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 580,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925 
Kamień: Brak
Zawieszka Kwiat: Srebro 925 pozłacane
Wielkość zawieszki: 25mm x 25mm
Długość łańcuszka: 41 cm
Wielkość ogniw: 9,5 mm x 14 mm
Ten naszyjnik to odzwierciedlenie radości i pozytywnej energii. Kwiat zawieszony na łańcuchu o dużych ogniwach jest nie tylko pięknym detalem, ale również talizmanem radości, uśmiechu i dobrego nastroju. Złoty kolor zawieszki w kontraście ze srebrnym łańcuszkiem został specjalnie tak dobrany, aby dodać grę kolorów, co jeszcze bardziej podkreśla jego unikalność. Odważny design naszyjnika przyciąga wzrok, dodaje charakteru i sprawia, że biżuteria ta wyróżnia się na tle innych, stając się wyjątkowym dodatkiem do każdej stylizacji. Możesz wybrać bardziej subtelną wersję naszyjnika, w której główną rolę odgrywa zawieszka w kształcie kwiatka. Wybór łańcuszka pozostawiam Tobie — możesz wybrać między klasycznym łańcuszkiem a łańcuszkiem z kuleczkami, aby najlepiej oddać Twój indywidualny styl.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.