Naszyjnik uśmiech wiosny No.2

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 550,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień/Srebro 925
Kamień 1: Jadeit
Kamień 2: Rubin syntetyczny
Kolor: Wielobarwny
Wielkość kamienia: 2 mm - 4,5 mm
Wielkość zawieszki: 25 mm x 25 mm
Długość naszyjnika: 43 cm
Długość przedłużki: 2 cm
Trzecia wersja wiosennego uśmiechu to kwintesencja majowej natury. Naszyjnik z zielonych jadeitów, które niczym pierwsze pąki na drzewach przeplatają się z różowymi rubinami, przypominającymi pierwsze majowe kwiatostany, zdobi zawieszony na nich kwiatek, tworząc uroczą całość. Jest to idealny wybór dla tych, którzy lubią dodać odrobinę koloru, świeżości i pozytywnej energii do swoich stylizacji.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.