Naszyjnik winogrona

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 270,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 17 mm
Szerokość wianka: 3,3 mm
Przypominająca splecione w wianek dorodne kiście winogron zawieszka i klasyczny łańcuszek o długości 45-centymetrów przełożony przez jej środek tworzą piękny naszyjnik. Łącząc naszyjnik z kolczykami i pierścionkiem o tej samej nawie, stworzysz pachnący słoneczną Toskanią komplet biżuterii. Naszym zdaniem w tej wersji naszyjnik prezentuje się najlepiej, jeśli jednak masz inny pomysł, wybór pozostawiamy Tobie.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.