Naszyjnik z dewizką No.1

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925  
Kamień: Brak  
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru  
Długość łańcuszka: Do wyboru  
Wielkość zawieszki: 14,2 mm  
Średnica wewnętrzna: 8,5 mm  
Nawiązujący do klasycznych zegarkowych dewizek naszyjnik jest swoistym powrotem do przeszłości.  Jaki łańcuszek wybierzesz dla siebie? Moim zdaniem najlepiej prezentuje się on w długości 50 centymetrów.  A może wybierzesz niecodzienne połączenie, z łańcuszkiem kuleczkowym?  Stoisz przed trudną, ale jakże piękną decyzją. Baw się dobrze, w końcu biżuteria, temu właśnie służy!
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.