Naszyjnik z grawerowaną gwiazdką i diamentem

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 550,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Diament
Wielkość kamienia: 1,2 mm
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 15 mm
Na łańcuszku mieni się zawieszka, a na niej wygrawerowana gwiazdka. W samym środku gwiazdki natomiast mieni się diament. Naszyjnik najlepiej prezentuje się na klasycznym łańcuszku o długości 45 centymetrów. Wygląda świetnie sam, jednak jeśli lubisz, kiedy na szyi dużo się dzieje, pomoże ci on w stworzeniu pięknego zestawu.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.