Naszyjnik z grawerowaną gwiazdką

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 200,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 13, 5 mm
Na okrągłej, lśniącej zawieszce wygrawerowana została gwiazdka. Naszyjnik sprawdzi się zarówno w sytuacji codziennej, jak i dopełnienie wieczorowego look'u. Zawieszka doskonale prezentuje się na łańcuszku klasycznym o długości 45 centymetrów. Jako ciekawostkę powiem Ci, że jest on częścią serii naszyjników, idealnie mieści się ona w ramionach księżyca.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.