Naszyjnik z kamieni księżycowych i zawieszką z księżycem No.3

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 450,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamienie / Srebro 925
Kamień: Kamień księżycowy
Kolor: Szary / Beż
Wielkość kamieni: 2 - 3 mm
Długość naszyjnika: 38cm
Długość przedłużki: 2cm
Wielkość zawieszki: 20 mm x 16 mm

Naszyjniki z księżycem zawsze przesiąknięte są piękną, bogatą symboliką. Oczywiście nie dla każdego odgrywa ona kluczową rolę, jednak nie sposób nie docenić jej znaczenia. W tym wypadku poza samym księżycem w tym symbolicznym równaniu ważną rolę odgrywają także kamienie księżycowe, o których mówi się, że pomagają utrzymać na wodzy emocje i wspomagają żeńską siłę. Bez względu na to, czy symbolika jest dla ciebie bardziej lub mniej ważna, trudno odmówić mu wdzięku i urody, tak po prostu. Świetnie sprawdzi się jako solista, jednak jeśli lubisz, kiedy na szyi dużo się dzieje, tak jak ja, rzuć koniecznie okiem na naszyjnik słońce No.2 na łańcuszku kuleczkowym czy naszyjnik słońce No.1. Z ich pomocą odwzorujesz zestaw prezentowany na zdjęciach.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.