Naszyjnik z kamieni z kropelką

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 300,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Do wyboru
Wielkość kamienia: 2 mm
Wielkość kropelki: 11 mm x 4,5 mm
Długość naszyjnika: 38cm
Długość przedłużki: 2cm
Zawieszka, która swoim kształtem przypominająca kroplę sprawia wrażenie, przepływającej przez naszyjnik, dzięki nietypowemu mocowaniu. To ono sprawia, że kropla wygląda, jakby postanowiła utrzymać się na nim odrobinę dłużej, tworząc niepowtarzalną ozdobę. Jeśli rozkochał Cię w sobie ten niezwykły model, czas wybrać ulubione kamienie. Na który z nich postawisz Ty? Perły, Korale, Turkusy czy Jaspis K2? Ja uwielbiam je wszystkie, ale perły ukochałam sobie chyba najbardziej.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.