Naszyjnik z korala

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Koral
Wielkość kamieni: 4 mm x 5 mm
Zawieszka: Do wyboru
Zawieszka słońce no.3 8 mm
Zawieszka księżyc no.1 14 mm x 9,5 mm
Długość naszyjnika: 40 cm
Długość przedłużki: 5 cm
Wielkość emblematu: 6 mm

Nazywany drzewem oceanu koralowiec dzięki szlifowaniu zyskuje kształt koralika, my nawlekamy je na nylonową nić, tworząc wyjątkowy naszyjnik. Czasem zyskuje barwę krwawej czerwieni, czasem wpada w odcienie pomarańczu zawsze przypominając o egzotycznych wycieczkach i eksplorowaniu podwodnego świata. Naszyjnik wykończony został pięciocentymetrowym łańcuszkiem z emblematem, dzięki czemu możemy dowolnie regulować sobie długość naszyjnika. Miej na uwadze, że kamienie naturalne nie zawsze mają taki sam odcień, przez co dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się od siebie.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.