Naszyjnik z kwarcami dymnymi i księżycem na nici

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 270,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Kwarc dymny
Wielkość kamieni: 2,5 mm
Rodzaj naszyjnika: Na nic
Długość naszyjnika: 45cm
Wielkość zawieszki: 11,5 mm x 9,8 mm
Maleńkie kamienie naturalne przeplatają się z kuleczkami i mienią się podkreślającej ich kolor nici.  Delikatny naszyjnik na myśl przywodzi ciepłe letnie dni i właśnie do letnich stylizacji sprawdzi się najlepiej.  Naszyjnikowi charakteru dodaje zawieszka z księżycem.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.