Naszyjnik z młotkowaną blaszką

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 170,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Wielkość zawieszki: Do wyboru
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Minimalistyczny, klasyczny naszyjnik, którego siła tkwi w ponadczasowej prostocie.  Połyskujący krążek o średnicy 12 mm i 16 mm doskonale prezentuje się na 45-centymetrowym łańcuszku klasycznym,  50-centymetrowy natomiast jest wprost stworzony dla zawieszki 20 mm.  Bez względu na to, na który z nich się zdecydujesz, jest to model pasujący absolutnie każdej kobiecie. Łącząc naszyjnik z Bransoletką młotkową i kolczykami o tej samej fakturze, stworzysz wspaniały zestaw.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.