Naszyjnik z pereł z dewizką

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 550,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925 / Kamienie naturalne  
Kamień: Perła  
Wielkość kamienia: 4 mm  
Długość naszyjnika: 40 - 42 cm  
Wielkość zawieszki: 14,2 mm  
Średnica wewnętrzna: 8,5 mm  
Nie od dziś wiadomo, że naszyjniki z pereł to klasyka i szyk. Ten rok zdecydowanie należy do nich! W blasku fleszy, w pełnej krasie szturmem podbiły czerwone dywany od Hollywood, przez Nowy Jork, Kopenhagę i Londyn, aż po samo Cannes. Kobiety na nowo rozkochały się w nich i to co podoba mi się chyba najbardziej to fakt, że mężczyźni także zaczęli cieszyć się ich urodą. Taką modę kochamy, o takie trendy walczymy! Nasz naszyjnik także łamie stereotypy. Nie jest to klasyczny sznur pereł. Zwieńczeniem nietuzinkowego naszyjnika jest dewizka, która nadaje mu ciekawą, niesztampową formę. Zdecydowanie jest to naszyjnik, który nie pozostanie niezauważony.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.