Naszyjnik z turkusów

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 250,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Turkus
Wielkość kamieni: 4 mm x 5 mm
Długość naszyjnika: 40 cm
Długość przedłużki: 5 cm
Wielkość emblematu: 6 mm

Wszystkie odcienie turkusu kojarzą mi się z lazurem śródziemnomorskich mórz i cudownym letnim klimatem. Naszyjnik z turkusów jest niczym hołd dla mojej ulubionej pory roku. Na nylonową nić nawleczone zostały kamienie turkusu zakończone pięciocentymetrowym łańcuszkiem z emblematem, tak by móc samodzielnie regulować długość naszyjnika. Pamiętaj, że kamienie naturalne nie zawsze mają taki sam odcień, przez co dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się od siebie.

 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.