Naszyjnik ze wstawką z kamieni

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 180,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Do wyboru
Liczba kamieni: 7
Wielkość kamieni: 2 mm - 3,5 mm
Rodzaj łańcuszka: Klasyczny
Szerokość łańcuszka: 1 mm
Długość łańcuszka: 40 cm
Długość przedłużki: 2 cm
Piękno naturalnych kamieni zamknięte zostało w naszyjniku o długości 40 centymetrów. Na klasycznym łańcuszku połyskuje siedem minerałów (na powyższych zdjęciach wstawka z kolorowych Turmalinów i czarnych Spineli). Wybierz swój ulubiony i ciesz się jego pięknem. Zdjęcia wszystkich kamieni oraz garść informacji o nich znajdziesz w artykule "Kamienie naturalne".
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.