Naszyjnik żmija No.2

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 270,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 23,8 mm x 13,5 mm
Na łańcuszku zawieszona została żmijka, symbol siły, charakteru i uporu oraz determinacji. Dostrzegasz w sobie te cechy? A może potrzebujesz, by coś Ci o nich przypominało?  Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmiała "tak", to jest to naszyjnik dla Ciebie. Żmijka najlepiej prezentować się będzie na 45-centymetrowym klasycznym łańcuszku. Wygląda świetnie sama, jednak jeśli lubisz, kiedy na szyi dużo się dzieje,  z pomocą naszyjnika Snake z łatwością uda Ci się uzyskać ten efekt.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.