Naszyjnik żmija No.1

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 270,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 35,5 mm x 8,5 mm
Klasyczny, 45-centymetrowy łańcuszek, a na nim...Żmija. W biżuterii chętnie wykorzystywanym motywem jest wąż, symbol mądrości, wieczności, sił witalnych.  Jednak wężowi często brak uporu i determinacji, natomiast tych nie brak żmii. Każda silna kobieta z pewnością rozumie wagę tych cech. I jak? Wykorzystasz te cechy również do wyboru łańcuszka czy zaufasz nam?
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.