Nausznica oponka

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 150,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Nakładana
Wielkość całkowita: 4,5 mm
Nausznice, które tworzę, powstają zawsze z myślą o dziewczynach takich jak ja, które uwielbiają bawić się biżuterią i lubią, kiedy na uchu dzieje się dużo! Ta - błyszcząca oponka pięknie odbija światło, sama ją noszę z uwielbieniem. Mam nadzieję, że moja praca urzeknie i Ciebie.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Nausznice świetnie dopełniają stylizację, dodając im charakteru.
Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.