Kolczyki okręgi młotkowane

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 250,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Haczyk
Długość całkowita: 35 mm
Waga jednego kolczyka: 0,8 g
Zapinane na haczyk okręgi zyskały surową formę dzięki młotkowanemu wykończeniu, a ono spodoba się z pewnością osobom ceniącym tego typu minimalistyczne modele biżuterii. Jeśli należysz do grona tych właśnie osób, koniecznie zwróć uwagę na nasze bransoletki wykończone tą samą metodą.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.