Złota obrączka fasetowana cienka

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 500,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Szerokość: 1 mm
Waga: 0,7 g
Cienka obrączka fasetowana jest wręcz hołdem dla minimalistycznej biżuterii. Delikatna, ale z charakterem. Dzięki załamaniom w fakturze bardzo ładnie odbija światło. Znakomicie spełni się w roli głównego bohatera, jak i drugoplanowej jako kolejny element większego zestawu. Waga w zależności od rozmiaru może minimalnie się różnić.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Obrączka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.