Złota obrączka fasetowana

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 1 500,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Szerokość: 2,5 mm
Waga: 2 g
Fasetowaniem nazywa się rodzaj szlifowania metali i kamieni szlachetnych w taki sposób, by utworzyły się fasety, czyli ścięte ukośnie krawędzie. Nie jest to często spotykany w biżuteryjnym świecie sposób wykończenia, co sprawia, że nasza obrączka jest wyjątkowa - wyjątkowa na tyle, by w wersji złotej stać się obrączką ślubną.Waga w zależności od rozmiaru może minimalnie się różnić.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Obrączka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.